      • TECO Servo Drive ESDA40B-CC201A17I
      1/1
      Series ESDA Series
      Rated Current 40A
      Phase 1 Phase
      Rated Voltage 220V
      Motor Type CC Series
      Motor Output 200W
      Motor Speed 1000rpm
      Motor Voltage 110V