      • TECO Servo Drive ESDA50B-CB201C27F
      1/1
      Series ESDA Series
      Rated Current 50A
      Phase 1 Phase
      Rated Voltage 220V
      Motor Type CB Series
      Motor Output 200W
      Motor Speed 3000rpm
      Motor Voltage 220V