      • TECO Servo Drive ESDA50C-CC201G17F
      1/1
      Series ESDA Series
      Rated Current 50A
      Phase 3 Phase
      Rated Voltage 220V
      Motor Type CC Series
      Motor Output 200W
      Motor Speed 3000rpm
      Motor Voltage 110V