      • TECO Servo Drive ESDA50C-TSB401B27F
      1/1
      Series ESDA Series
      Rated Current 50A
      Phase 3 Phase
      Rated Voltage 220V
      Motor Type TSB Series
      Motor Output 400W
      Motor Speed 2000rpm
      Motor Voltage 220V