      • TECO Servo Motor TSB07401B2BB2201
      1/1
      There is no price at present, you can Request a Quote
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      Parameter
      Series TSB Series
      Frame 76 mm
      Rated Output 400W
      Motor Speed 2000 rpm
      Phase 1 phase
      AC Input Voltage 220V
      Mechanical Brake With brake
      Encoder Resolution 2500 ppr
      Connector 200mm