      • TRIAD Transformer TCT50-01E07K
      1/1
      TRIAD Transformer TCT50-01E07K
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 5
      Payment Methods
      • Online Support 24/7
      • 12 Months Warranty for New Products
      • 30 Days Money Back Guarantee
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      Maximum Power:50 VA
      Primary Input Voltage:120 V
      Secondary Output Voltage:24 V
      Input Frequency:50 Hz/60 Hz