      • TRIAD Transformer TCT50-02E07AE
      1/1
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 6
      Maximum Power:50 VA
      Primary Input Voltage:240 V
      Secondary Output Voltage:24 V
      Input Frequency:50 Hz/60 Hz