      • TRIAD Transformer VPM100-25000
      1/1
      TRIAD Transformer VPM100-25000
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 1
      Payment Methods
      • Online Support 24/7
      • 12 Months Warranty for New Products
      • 30 Days Money Back Guarantee
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      Electrical Rating:2500 VA
      Nominal Primary Voltage:100 V/120 V/220 V/240 V
      Nominal Secondary Voltage:50 V/100 V
      Secondary Voltage in Series:100 V CT at 25.0 A
      Secondary Voltage in Parallel:50 V at 20.0 A
      Primary Frequency:50 Hz/60 Hz