      • TRIAD Transformer VPM12-13300
      1/1
      TRIAD Transformer VPM12-13300
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 2
      • Reviews
      Electrical Rating:160 VA
      Nominal Primary Voltage:100 V/120 V/220 V/240 V
      Nominal Secondary Voltage:6 V/12 V
      Secondary Voltage in Series:12 V CT at 13.3 A
      Secondary Voltage in Parallel:6.0 V at 26.6 A
      Primary Frequency:50 Hz/60 Hz