      • TRIAD Transformer VPM30-3330
      1/1
      TRIAD Transformer VPM30-3330
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 2
      • Reviews
      Electrical Rating:100 VA
      Nominal Primary Voltage:100 V/120 V/220 V/240 V
      Nominal Secondary Voltage:15 V/30 V
      Secondary Voltage in Series:30 V CT at 3.33 A
      Secondary Voltage in Parallel:15 V at 6.66 A
      Primary Frequency:50 Hz/60 Hz