      • TRIAD Transformer VPT12-20800
      1/1
      TRIAD Transformer VPT12-20800
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 2
      Payment Methods
      • Online Support 24/7
      • 12 Months Warranty for New Products
      • 30 Days Money Back Guarantee
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      Electrical Rating:250 VA
      Primary Voltage:115 V/230 V
      Secondary Voltage in Series:12 V CT at 20.8 A
      Secondary Voltage in Parallel:6.0 V at 41.60 A
      Primary Frequency:50 Hz/60 Hz