      • TRIAD Transformer VPT18-5560
      1/1
      TRIAD Transformer VPT18-5560
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 3
      Payment Methods
      • Online Support 24/7
      • 12 Months Warranty for New Products
      • 30 Days Money Back Guarantee
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      Electrical Rating:100 VA
      Primary Voltage:115 V/230 V
      Secondary Voltage in Series:18 V CT at 5.56 A
      Secondary Voltage in Parallel:9.0 V at 11.12 A
      Primary Frequency:50 Hz/60 Hz