      • UniOhm Resistor 201007F820LT4E
      1/1
      UniOhm Resistor 201007F820LT4E
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 41
      Payment Methods
      • Online Support 24/7
      • 12 Months Warranty for New Products
      • 30 Days Money Back Guarantee
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      Value:820mΩ Accuracy: ±1% Power:750mW