      • VISHAY Resistor RTO020FR0680JTE3
      1/1
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 20
      Payment Methods
      • Online Support 24/7
      • 12 Months Warranty for New Products
      • 30 Days Money Back Guarantee
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      68 mOhms ±5% 20W Through Hole Resistor TO-220-2 Non-Inductive Thick Film