      • Y.S.TECH Fan FD1225D24HBL
      1/1
      Y.S.TECH Fan FD1225D24HBL
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 28
      Payment Methods
      • Online Support 24/7
      • 12 Months Warranty for New Products
      • 30 Days Money Back Guarantee
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      Yuanshan Y.S.TECH
      Model FD1225D24HBL
      Rated Voltage 24V
      Current 0.23A
      Size 120x120x25mm