      • AVC Fan BA06015R12L-E01
      1/1
      AVC Fan BA06015R12L-E01
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 12
      Payment Methods
      • Online Support 24/7
      • 12 Months Warranty for New Products
      • 30 Days Money Back Guarantee
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      The AVC Fan is high quality!
      Size: 45 * 45 * 15mm
      Bearings: ball bearings
      Voltage: 12V
      Material: PTB
      Current: 0.24A