      • Delta Servo Motor ECMA-E11305CS
      1/1
      There is no price at present, you can Request a Quote
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      Parameter
      Series ECMA Series
      Product AC Servo Motor
      Rated Voltage 220V
      Rated Speed 2000 r/min
      Encoder Type Incremental encoder
      Encoder Resolution 20-bit
      Motor Frame Size 130mm
      Output 500W