      • Delta Servo Motor ECMA-E11306QS
      1/1
      Product AC Servo Motor
      Rated Voltage 220V
      Rated Speed 2,000 r/min
      Encoder Type Incremental type
      Encoder Resolution 20-bit
      Motor Frame Size 130mm
      Output 600W