      • Delta Servo Motor ECMA-EM1308DS
      1/1
      Product AC Servo Motor
      Rated Voltage 220V
      Rated Speed 2,000 r/min
      Encoder Type Magnetic air type
      Encoder Resolution 13-bit
      Motor Frame Size 130mm
      Output 800W