      • EACO Capacitor STD-850-0.68-44
      1/1
      EACO Capacitor STD-850-0.68-44
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 188
      Payment Methods
      • Online Support 24/7
      • 12 Months Warranty for New Products
      • 30 Days Money Back Guarantee
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      Capacitance(μF):0.68 Voltage:850V L:44mm D:19mm