      • GE Power Supply IC698PSD300A
      1/1
      GE Power Supply IC698PSD300A
      There is no price at present, you can Request a Quote
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      Parameter
      Series RX7i PacSystem
      Manufacturer GE Fanuc
      Description RX7i Power Supply 300Watt 24VDC
      Nominal Rated Voltage 24 VDC
      Input Voltage Range 18 to 30 VDC
      Input Power 430 W
      Output Voltages + 5 VDC, +12 VDC or -12VDC