      • Honeywell Sensor 19C030PG4K
      1/1
      Honeywell Sensor 19C030PG4K
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 1
      Payment Methods
      • Online Support 24/7
      • 12 Months Warranty for New Products
      • 30 Days Money Back Guarantee
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      Operating Pressure: 0 psi to 30 psi
      Operating Supply Voltage: 15 V