      • Honeywell Sensor ASDXL05D44D
      1/1
      Honeywell Sensor ASDXL05D44D
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 3
      Payment Methods
      • Online Support 24/7
      • 12 Months Warranty for New Products
      • 30 Days Money Back Guarantee
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      Operating Pressure: 0 psi to 5 psi
      Operating Supply Voltage: 5 V
      Output Voltage: 4.4 V to 4.6 V
      Accuracy: 2 %