      • Honeywell Sensor AWM2150V
      1/1
      Honeywell Sensor AWM2150V
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 1
      Payment Methods
      • Online Support 24/7
      • 12 Months Warranty for New Products
      • 30 Days Money Back Guarantee
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      Range: +/- 30 cm/min
      Accuracy: +/- 0.35 % Reading
      Operating Supply Voltage: 8 V to 15 V
      Output Voltage: 11.8 mV