      • Honeywell Sensor CSNS300M-500
      1/1
      Honeywell Sensor CSNS300M-500
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 3
      Payment Methods
      • Online Support 24/7
      • 12 Months Warranty for New Products
      • 30 Days Money Back Guarantee
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      Operating Supply Voltage:12 V to 18 V
      Current Rating: 300 A
      Accuracy: 0.5 %