      • Honeywell Sensor TSCSNBN030PGUCV
      1/1
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 8
      Payment Methods
      • Online Support 24/7
      • 12 Months Warranty for New Products
      • 30 Days Money Back Guarantee
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      Operating Pressure:0 psi to 30 psi
      Pressure Type:Gauge
      Accuracy:0.15 %
      Output Type:Analog
      Supply Voltage - Max:12 V
      Supply Voltage - Min:1.5 V