      • Huayi Compressor HVM100MS
      1/1
      Huayi Compressor HVM100MS
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 6
      Payment Methods
      • Online Support 24/7
      • 12 Months Warranty for New Products
      • 30 Days Money Back Guarantee
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      Model: HVM100MS Displacement: 10.0 cm³ Frequency (Speed) and Corresponding Data: 40Hz (1200rpm): Cooling Capacity 69W, COP 1.70W/W 60Hz (1800rpm): Cooling Capacity 105W, COP 1.85W/W 80Hz (2400rpm): Cooling Capacity 138W, COP 1.84W/W 100Hz (3000rpm): Cooling Capacity 170W, COP 1.80W/W 150Hz (4500rpm): Cooling Capacity 240W, COP 1.50W/W Certification: CCC/VDE Height: 129mm