      • LNTECH Light Curtain SFA211005
      1/1
      LNTECH Light Curtain SFA211005
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 1
      Payment Methods
      • Online Support 24/7
      • 12 Months Warranty for New Products
      • 30 Days Money Back Guarantee
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      The LNTECH Light Curtain is high quality!
      Beams: 68
      Light axis pitch: 15 mm
      Protection Height: 1005 mm
      Power supply: DC 12V-24V
      Precision: 21 mm