      • Nemicon Encoder NOC-H300-2MWT
      1/1
      Nemicon Encoder NOC-H300-2MWT
      There is no price at present, you can Request a Quote
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      Power Supply(Vcc): DC4.75 to 30V
      Current Consumption: 60 mA Max
      Output Voltage:H Vcc-2.5V Min
      L 0.4 V Max
      Maximum Sink Current: 30 mA
      Maximum Frequency Responese:100kHz