      • Omron Sensor TL-W20ME1
      1/1
      Omron Sensor TL-W20ME1
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 3
      Payment Methods
      • Online Support 24/7
      • 12 Months Warranty for New Products
      • 30 Days Money Back Guarantee
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      Sensing Distance: 20mm
      Output Configuration: NPN
      Operating Supply Current:15 mA
      Operating Supply Voltage:24 V