      • Omron Switch A22EL-M-24A-01
      1/1
      Omron Switch A22EL-M-24A-01
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 6
      Payment Methods
      • Online Support 24/7
      • 12 Months Warranty for New Products
      • 30 Days Money Back Guarantee
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      The Omron Switch is high quality!
      Current Rating (Amps):10A(AC/DC)
      Voltage Rating - AC:110V
      Voltage Rating - DC:24V