      • Omron Switch D3V-16G-1C25
      • Omron Switch D3V-16G-1C25
      1/2
      Omron Switch D3V-16G-1C25
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 82
      Payment Methods
      • Online Support 24/7
      • 12 Months Warranty for New Products
      • 30 Days Money Back Guarantee
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      The Omron Switch is high quality!
      Current Rating (Amps):16A (AC), 10A (DC)
      Voltage Rating - AC:250 V
      Voltage Rating - DC:30V