      • Panasonic Resistor ERG-1SJ360A
      1/1
      Panasonic Resistor ERG-1SJ360A
      There is no price at present, you can Request a Quote
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      36 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof Safety Metal Oxide Film