      • Panasonic Resistor EXB-D10C563J
      1/1
      There is no price at present, you can Request a Quote
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      56k Ohm ±5% 50mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric) Concave Long Side Terminals