      • Panasonic Resistor EXB-E10C105J
      1/1
      There is no price at present, you can Request a Quote
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      1M Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network Array ±200ppm/°C 1608 Concave Long Side Terminals