      Rubycon Capacitor 450MXK150MEFCSN25X25
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 163
      • Reviews
      Temperaturerange(℃):-25~105 Ratedvoltage(V):450V Capacitance(uF):150uF φD(mm):25 L(mm):25 Ratedripplecurrent(mArms):1080105℃/120Hz Durability(h):3000