      Rubycon Capacitor 450VXH330MEFCSN35X30
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 116
      • Reviews
      Temperaturerange(℃):-25~105 Ratedvoltage(V):450V Capacitance(uF):330uF φD(mm):35 L(mm):30 Ratedripplecurrent(mArms):1530105℃/120Hz Durability(h):5000