      Rubycon Capacitor 50TZV47M6.3X8
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 822
      Payment Methods
      • Online Support 24/7
      • 12 Months Warranty for New Products
      • 30 Days Money Back Guarantee
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      Temperaturerange(℃):-55~105 Ratedvoltage(V):50V Capacitance(uF):47uF φD(mm):6.3 L(mm):8 Ratedripplecurrent(mArms):195105℃/100kHz ESRorZ(mΩ):68020℃/100kHz Durability(h):2000