      Rubycon Capacitor 50ZLH100MEFC8X11.5
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 3120
      Payment Methods
      • Online Support 24/7
      • 12 Months Warranty for New Products
      • 30 Days Money Back Guarantee
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      Temperaturerange(℃):-40~105 Ratedvoltage(V):50V Capacitance(uF):100uF φD(mm):8 L(mm):11.5 Ratedripplecurrent(mArms):724105℃/100kHz ESRorZ(mΩ):7420℃/100kHz Durability(h):8000