      Rubycon Capacitor 6.3MS722MEFC4X7
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 2600
      Payment Methods
      • Online Support 24/7
      • 12 Months Warranty for New Products
      • 30 Days Money Back Guarantee
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      Temperaturerange(℃):-40~85 Ratedvoltage(V):6.3V Capacitance(uF):22uF φD(mm):4 L(mm):7 Ratedripplecurrent(mArms):3485℃/120Hz Durability(h):1000