      Rubycon Capacitor 80ZLH220MEFC10X23
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 1643
      Payment Methods
      • Online Support 24/7
      • 12 Months Warranty for New Products
      • 30 Days Money Back Guarantee
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      Temperaturerange(℃):-40~105 Ratedvoltage(V):80V Capacitance(uF):220uF φD(mm):10 L(mm):23 Ratedripplecurrent(mArms):1170105℃/100kHz ESRorZ(mΩ):11020℃/100kHz Durability(h):10000