      • SUNON Fan PMD1206PKVX-A
      1/1
      SUNON Fan PMD1206PKVX-A
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 10
      Payment Methods
      • Online Support 24/7
      • 12 Months Warranty for New Products
      • 30 Days Money Back Guarantee
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      Parameter
      Fan Type DC Fan
      Series PMD Series
      Voltage 12 VDC
      Frame Size 60 mm
      Frame Thickness 20 mm
      Frame Material PBT Plastic
      Bearing Type Vapo
      Speed Super High
      Function AutoRestart
      Size 60 mm x 20 mm
      Power Current -
      Power Consumption (WATTS) -
      Speed -
      Air Flow -
      Static Pressure -
      Noise -
      Termination -
      IP Rating -
      Approval Agency -
      Operating Temperature -
      Weight -
      The SUNON Fan is high quality!
      Voltage: DC 12V