      • SUNON Fan PMD1208PLB1-A
      1/1
      SUNON Fan PMD1208PLB1-A
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 19
      Series PMD Series
      Voltage 12 VDC
      Frame Size 80 mm
      Frame Thickness 32 mm
      Frame Material PBT Plastic
      Bearing Type Ball
      Speed High
      Function AutoRestart
      Size 80 mm x 32 mm
      Power Current -
      Power Consumption (WATTS) -
      Speed -
      Air Flow -
      Static Pressure -
      Noise -
      The SUNON Fan is high quality!
      DC :12V 4.2W