      • SUNON Fan PMD2408PTB2-A
      1/1
      SUNON Fan PMD2408PTB2-A
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 9
      Payment Methods
      • Online Support 24/7
      • 12 Months Warranty for New Products
      • 30 Days Money Back Guarantee
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      Parameter
      Fan Type DC Fan
      Series PMD Series
      Voltage 24 VDC
      Frame Size 80 mm
      Frame Thickness 25 mm
      Frame Material PBT Plastic
      Bearing Type Ball
      Speed Middle
      Function AutoRestart
      Size 80 mm x 25 mm