      • SUNX Sensor HL-G105-S-J
      1/1
      SUNX Sensor HL-G105-S-J
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 1
      Payment Methods
      • Online Support 24/7
      • 12 Months Warranty for New Products
      • 30 Days Money Back Guarantee
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      Sensing range: +/- 10 mm
      Supply Voltage: 24 V DC
      Current consumption: 100 mA or less
      Output: Voltage 0 to +10.5 V (normal), 11 V (alarm); Current 3.2 to 20.8 mA (normal), 21.6 mA (alarm)