      • TECO Servo Drive ESDA40B-TSC401B27F
      1/1
      Series ESDA Series
      Rated Current 40A
      Phase 1 Phase
      Rated Voltage 220V
      Motor Type TSC Series
      Motor Output 400W
      Motor Speed 2000rpm
      Motor Voltage 220V