      • TRIAD Transformer FS28-200-C2
      1/1
      TRIAD Transformer FS28-200-C2
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 12
      Payment Methods
      • Online Support 24/7
      • 12 Months Warranty for New Products
      • 30 Days Money Back Guarantee
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      Electrical Rating:6.0 VA
      Primary Voltage:115 V/230 V
      Secondary Voltage in Series:28.0 V CT at 0.2 A
      Secondary Voltage in Parallel:14.0 V at 0.4 A
      Primary Frequency:50 Hz/60 Hz