      • TRIAD Transformer VPL16-1600
      1/1
      TRIAD Transformer VPL16-1600
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 6
      Payment Methods
      • Online Support 24/7
      • 12 Months Warranty for New Products
      • 30 Days Money Back Guarantee
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      Electrical Rating:25 VA
      Primary Voltage:115 V/230 V
      Secondary Series Connected:16.0 V 1.570 A
      Secondary Parallel Connected:8.00 V 3.130 A
      Primary Frequency:50 Hz/60 Hz