      • TRIAD Transformer VPM48-20830
      1/1
      TRIAD Transformer VPM48-20830
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 1
      • Reviews
      Electrical Rating:1000 VA
      Nominal Primary Voltage:100 V/120 V/220 V/240 V
      Nominal Secondary Voltage:24 V/48 V
      Secondary Voltage in Series:48 V CT at 20.83 A
      Secondary Voltage in Parallel:24 V at 41.66 A
      Primary Frequency:50 Hz/60 Hz