      EACO Capacitor STR-320-3.0-37.5
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 136
      Payment Methods
      • Online Support 24/7
      • 12 Months Warranty for New Products
      • 30 Days Money Back Guarantee
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      Capacitance(μF):3 VoltageAC(Urms):320VAC L:42.5mm B:15mm H:26mm P:37.5mm d:1mm Du/dt(v/μs):39